O firmie

Przedsiębiorstwo Chod-Pol, jako fima rodzinna, funkcjonuje na polskim rynku budowlanym od 1990 roku. Obecnie nasze realizacje znajdują uznanie na terenie Polski i wielu krajów Unii Europejskiej.

Podstawą dynamicznego rozwoju firmy jest wysoko wykwalifikowany zespół z wieloletnim doświadczeniem, nowoczesny park maszynowy i najwyższej jakości materiały używane do produkcji oraz montażu.

Specjalizujemy się w produkcji systemowych ścian działowych, bazujących na najwyższej jakości płycie wiórowej, pokrytej żywicą melaminową oraz na nowoczesnych technologiach związanych z płytami HPL.

Własny, opatentowany, system profili aluminiowych do montażu ścianek, zapewnia estetykę i stabilność wykonywanych przez nas konstrukcji.

Ważnym atutem jest na pewno bogata lista referencyjna i opinie uznanych na rynku firm, wśród, których znajdują się między innymi: BUDIMEX S.A., EIFFAGE BUDOWNICTWO MITEX, WARBUD S.A., SKANSKA S.A., POLIMEX-MOSTOSTAL S.A., P.W. EBUD, P.W. LECH, KONTBUD  itd..


Zapraszamy do współpracy !

Kontakt z nami
chod-pol.pl - Kabiny systemowe, sanitarne i WC, ścianki działowe i giszetowe. Szafki basenowe, Blaty, elewacje i kabiny HPL
Facebook
Facebook
Facebook
KOD FACEBOOK
Twitter
Twitter
Twitter
KOD TWITTER
Google Plus
Google Plus
Google Plus
KOD GOOGLE PLUS